BloodSuckers Counter Strike Clan
Counter Strike - RecenzeCounter Strike - NovinkyCounter Strike - LANCounter Strike - ClanwarCounter Strike - Downloads (wallpapers, texts..)Counter Strike - MembersCounter Strike - Forum

BloodSuckers

Články


Sekce

Aktuálně

7.1 - samuraj
Po dlouhé době jsme naverbovali dva hosty a úspěšně remizovali v tg :)

12.12 - samuraj
většina hráču BS má již solidní NET, takže je možné, že to zase rozjedem, jako za starých časů :)

5.4 - krsman
BS do toho zase skočilo. Prvni TG za námi. Možná jsme i vyhráli. Dopilovat taktiky a AMD třes se :o)

2.4 - krsman
Řady klanu podpořili dva novi headkosázeči. Azuro a loeX. Takže začněte sledovat sekci CW, snad zase budem hrát!

13.2 - samuraj
Web optimalizován pro rozlišení 1024*768
Přálo si to 75% návštěvníků v anketě, přitom 91% návštěvníku BS webu používá toto rozlišení (nebo vyšší)..

5.2 - samuraj
Nové recenze:
Jak se hraje CS
Rady pro začátečníky CS
CS bugy v de mapách

1.2 - Goofy
Goofy přijat do klanu...

23.1 - samuraj
Opraveno desítky chyb v admin sekci.

15.1 - samuraj
Pište články pro BS! Hledáme reportéry.. Ukažte ostatním svoje znalosti a literární schopnosti!


WEB - INFO

Optimalitováno pro
rozlišení 1024*768
a Internet Explorer 6.0
Info o vašem prohlížeči
Přidat k oblíbeným
Nastavit jako domovskou stránku ( IE od v4.0 )
Scripty by Samuraj
Grafika by Hanys
Copyright(c)
BloodSuckers 2004
BS na horááááách
Mnozí tomu asi neuvěří, ale klan BS stále žije. Tento fakt se ale rozhodl napravit a tak vyrazil za sportem. A to do SKI areálu do Čenkovic.. Počasí bylo fajn, bojová nálada mužstva taktéž, tak nebyl důvod k depresím. K dobré náladě přispíval i litr Krsmanova rumu. Jelo se celkem fajn? Alfonz byl ryze kuřácký a rumový vůz a škodofka si to bez autorádia valila vesele 40km/h. ?ílený Goof na sedadle spolujezdce burcoval ?těpána k rychlejší jízdě a často bral volant do svých pařátů. ?těpánůf řidičský skill, který se zakládal na zkušenostech ježdění do kostela a z5 se naplno projevil kousíček před Čenkovicemi. Pravotočivá zatáčka mu byla osudnou. Vzmohl se jen na pouhé konstatování situace ?A do prdele?? a uš v oné prdeli byli. Hodiny, byl vidět jen zoufalý výraz pasažérů, a potom frk přes střechu ze škarpy. Ze zadu z Alfonze na to byl celkem fajn pohled a ?tépán si vysloužil vysoké hodnocení 9.9 bodu za umělecký výkon. Zblízka ti ale vypadalo jinak? kouř z motoru a Lutze ležící před autem v krvi vypadal jako v posledním tažení. Nebylo to ale tak zlý. Z motoru kouřila jen voda a Ltze měl jen přeražený nos. Asi? vyčkejme oficiální lékařské diagnózy J. Každopádně situace to byla prekérní, zahrádka na kaši, střecha měla takový amorfní tvar? situaci jsme začali okamžitě řešit. Začali jsme morálkou? tu napravilo pár cigaret a pár deci rumu. Zrovna v ten okamžik jel kolem tým TCT a tak se nám upřímně zasmáli a pomohli vykopat škodofku ze sněhu. (2TCT : THX)
Dorazili jsme tedy do Čenkovic. Bylo to v poho. V klanu byli 3 ?rumonosiči?, takže cesta na kotvě ubíhala celkem rychle. Celý klan o(c)hromil zdejší svým natural skillem. Chtěli, abychom se věnovali akrobatickému lyžování profesionálně (na některé drškopády by si netroufl ani leckterý kaskadér), ale my zůstaneme u CS. Bylo to funny. Sněhu hromada, prdele kupa. Gdyš ale došel veškerý rum, zapíchli jsme to domů J.
Cesta z5 už byla opatrnější. Ltze, zvaný nos oteklý jak hruška, se snažil ukecat kohokolif z Alfy, aby nemusel znovu nastoupit do toho vozu smrti. Fšichni (až na goofa, který se furt domáhal opakovaní a chtěl další kotoul) z ní ale měli respect, tak si jen odříkal Otčenáš a vyrazil vstříc svému osudu.
?těpán si uš ale moc nefoukal a ?rychlostí? 10-30km/h jsme se dostali domů. Den to byl ale nakonec úplně fajn a určitě zas vyrazíme. Jen příště Štěpánovo auto trochu pogumujeme a vevnitř potlučem polštářema? sichr je kulomet :o)Katalog klanů a hráčů Godlike.cz


Volitelný vzhled
Dark
Light